חלופות לויאגרה טבעית

 

בעבר, ויאגרה הייתה חומר כימי שסונתז במעבדות. אבל עכשיו, אנחנו יכולים למצוא חלופות טבעיות. בנוסף להיותם נקיים מתופעות לוואי, כמה עשבי תיבול ופירות מסוגלים לשפר את הביצועים המיניים. חלק מהמזונות הללו כוללים אבטיח, שיכול לחקות את השפעת הוויאגרה. פרי זה מכיל ציטרולין, חומצת אמינו הדומה לויאגרה. יתר על כן, הציטרולין הוא אנטי דלקתי חזק מאוד, מה שאומר שהוא בחירה טובה לגברים הסובלים מבעיות זיקפה.

אחת הוויאגרות הטובות והטבעיות היא ציטרולין, שנמצאת בירקות ירוקים. זה עוזר לשפר את קשיות הזקפה ולשמן את העורקים. בנוסף, מרכיב זה יכול לשמש לבעיות זיקפה קלות. חומצת לימון מופקת מ-L-citrulline, שהיא חומצת אמינו. הוא פועל כמרחיב כלי דם וכנוירוטרנסמיטר המקדם ויאגרה  תפקוד זיקפה. ויאגרה טבעית נוספת היא גינקו בילובה, המופקת מהעץ שמקורו בסין.

ציטרולין עשוי להיות מומר גם לארג’ינין, שהוא מרכיב נוסף בויאגרה צמחית. כאשר הוא מגיע לפין, זה יכול לגרום לעלייה בזרימת הדם, מה שמסייע לקשיות הזקפה. מיץ האבטיח המרוכז ביותר מכיל את הכמויות הגבוהות ביותר של ציטרולין, ולכן גברים עם ED מתון צריכים לנסות מיץ אבטיח כדי להשיג תוצאות טובות יותר. חלק מהמחקרים על ציטרולין ואבטיח עדיין מוגבל, מכיוון שרוב המחקרים נערכו על בעלי חיים ולא הראו תוצאות חותכות.

חומצת לימון, הידועה גם בשם “ויטמין C”, הוכחה כיאגרה טבעית יעילה. בנוסף להיותו בטוח לשימוש בטיפול בהפרעות זיקפה קלות, ציטרולין יעיל גם לשיפור קשיות הזקפה. בנוסף, חומצת האמינו L-citrulline מגרה את הייצור של תחמוצת החנקן, מוליך עצבי המועיל לבעיות זיקפה. חשוב לציין שציטרולין אינו זמין כוויאגרה טבעית.

תרופת צמחי מרפא סינית המכונה “עשב עז מיובל” עשויה להיות חלופה לויאגרה טבעית. נמצא כי יש לו מספר יתרונות בגברים הסובלים מבעיות זיקפה. תופעות הלוואי הרבות שלו הן קלות וזמניות, והיא מהווה חלופה בטוחה לויאגרה. על יעילותו אין עוררין, וניתן לרכוש אותו בבית מרקחת. הצמח יעיל ביותר ואושר על ידי מינהל המזון והתרופות (FDA).

תרופת הצמחים הסינית המכונה “עשב עז מיובל” עשויה להיות ויאגרה טבעית. חוקרים איטלקים דיווחו כי התרכובת יעילה בטיפול בהפרעות זיקפה ועלולה להיות לה פחות תופעות לוואי מאשר לויאגרה. המחקר צפוי להתפרסם בכתב עת. למרות שאבטיח אינו ויאגרה טבעית, הוא יכול להוות אלטרנטיבה יעילה. ניתן לרכוש אותו בבתי מרקחת מקומיים או באינטרנט. מקורות אלו זמינים באופן נרחב.